Oulun Lohilla uusi toimistotyöntekijä
9.3.2021 9:44 Uutiset / Jaoston pääsivusto

Anne Lampela on aloittanut helmikuussa Oulun Lohien uutena toimistotyöntekijänä

Oulun Lohet rekrytoivat uuden toimistotyöntekijän, seurassa lähes kahdeksan vuotta työskennelleen Virve Juopperin siirryttyä uusien ammatillisten haasteiden pariin. Anne Lampela on aloittanut tehtävässä helmikuussa. Annen tehtäviin kuuluu muun muassa seuran kirjanpito, palkanlaskenta, laskutus, asiakaspalvelu ja uimakoulujen hallinnolliset tehtävät.

Annella on vuosien kokemus kirjanpidon ja palkkahallinnon tehtävistä mm. tilitoimistoista ja yhdistyksistä. Urheiluseuramaailma on Annelle uutta, mutta hän tunnustautuu kovaksi penkkiurheilijaksi!

Toimistolla on normaaliaikoina auki maanantaista torstaihin, mutta nyt hallien ollessa suljettuna yleisöltä, välttämättömistä toimistokäynneistä tulee olla yhteydessä sähköpostitse tai puhelimitse Anneen tai seuran toiminnanjohtaja Siiri Sariakseen.

Kiitämme Virveä kuluneista vuosista ja Annelle sydämellisesti tervetuloa Lohiin!


Yhteystiedot

Anne Lampela, toimistotyöntekijä | toimisto@oulunlohet.fi | 040 5550679

Siiri Sarias, toiminnanjohtaja | siiri.sarias@oulunlohet.fi | 045 1957383


   
Lisää uutisia
Oulun Lohet ry
«  Huhtikuu   »
Kategoriat